Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Як заробити на миття вікон

Сьогодні я розповім вам як заробити на миття вікон від 1000 рублів у день і більше без яких або вкладень. Швидше за все ця ідея придасться для студентів, але якщо глянути на неї з іншого боку, то можна побудувати великий бізнес. Мій знайомий приятель учиться в інституті й заробляє на миття вікон у день більше половини своєї стипендії, при цьому працюючи всього 2-3 години на день. Я сам не повірив, що на миття вікон можна стільки заробити, поки він не розповів мені свою ідею.

Суть Бізнес ідеї без вкладень укладається в тім, що він заробляє на миття вікон у квартирі людей похилого віку.

Вся робота будуватися таким чином, він проходить увечері біля під'їздів, де постійно сидять живучі одні бабусі й заводить із ними бесіду, що він миє вікна новим мийним засобом, після якого можна півроку не мити вікна й вони будуть чистими й без розлучень. Цим мийним засобом можна мити як пластикові так Дерево-Алюмінієві вікна. Він дає гарантію на миття вікон, якщо через 6 місяців вікна стануть брудними, то він помиє їх безкоштовно. Хочу сказати, що робота в нього є завжди й гроші для студента він одержує гарні.

Вартість мийки одного вікна в нього виходить 50 рублів, при замовленні більше 5 вікон робить знижку до 45 рублів. На миття вікон у квартирі йде не більше години, одне вікно миється за 15 мінут. Для роботи він бере із собою ганчірку й кошти для миття вікон, які робить сам. Купуємо на ринку будь-який недорогий мийний засіб для вікон і мийний засіб для посуду «Фейри», потім змішуємо кошти в пропорціях 50/50 додаючи 1/3 води й одержуємо відмінний мийний засіб. Кошти знаходять у продажі по акції, де при покупці дають у подарунок трохи мол. безкоштовно. Для нанесення коштів на вікна використовує розпилювач, у якому продавався склоочисник.

Всі витрати на кошти для миття вікон вертаються в середньому за 5 вікон.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player