Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Як рухати предмети силоміць думки й чи можна управляти машинами за допомогою чинності думки?

Ще віддавна, люди задавалися питанням, як рухати предмети силоміць думки. З появою різних механічних устроїв і машин, питання про те, як пересувати предмети силоміць думки, трансформувався в питання про керування машинами силоміць думки. Так, уже з'явилися особливі друкарські машинки, які дозволяють друкувати за допомогою чинності думки й перших комп'ютерних ігор, що дозволяють грати за допомогою уявних команд.

Так, дослідники з Федеральної політехнічної школи Лозанни створили особливе мобільне крісло, кероване уявними командами, тим самим, відповістивши на запитання «як рухати предмети силоміць думки». Для того щоб коляска заробила, застосовувався спеціальний энцефалограф і комп'ютер.

Ці два устрої, за допомогою електричних сигналів мозку дозволяли кріслу рухатися. У той же самий час, дві невеликих відеокамери забезпечували додаткову безпеку їзди. Незважаючи на те, що розпізнавання уявних команд ще не ідеально, на питання про те, «як пересувати предмети силоміць думки» можна сміло відповісти - за допомогою сучасних комп'ютерних технологій і спеціального медичного устаткування!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player