Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Як купити монітор

Купуючи комп’ютер, Варто подбати і про те, який Купити монітор. Як правило, його вартість складає одну третю від усієї ціни, і при цьому він буде служити не один рік. Тому радиться відразу купити хороший монітор, що відповідає Вашим потребам, навіть заощадивши частину грошей на системному блоці.

Стандарти безпеки моніторів

На даний момент існує два широко поширених стандарти безпеки - TCO і MPRII. У них пред’являються вимоги до різних параметрів моніторів.

Стандарт TCO’99 регламентує обмеження за такими параметрами, як випромінювання, пожежна і електрична безпека, екологічність, енергоспоживання і зручність користування. У ці вимоги входять обмеження по використовуваних при виготовленні матеріалів, які повинні бути екологічно чистими; необхідність зниженого енергоспоживання при тривалому простої.

Основний принцип стандарт MPRII заснований на тому критерії, щоб рівень випромінювання від різних пристроїв був менше, ніж ті, які нас оточують.

Тому стандарти TCO і краще, тому що вимоги пред’являються настільки жорсткі, наскільки це можливо на рівні технічної реалізації.

Розміри монітора

Розмір монітора, а правильніше його діагоналі, залежить від необхідної для Вас функціональної віддачі. Це може бути все, що завгодно, починаючи від ігор і до професійних занять комп’ютерною графікою. Стандартним вважається розмір монітора з діагоналлю 17 дюймів, який найбільше підходить для дому, комп’ютерних клубів, тобто є оптимальним вибором за ціною. Але для набору тексту Вас цілком має влаштувати і 15-дюймовий (тим більше, якщо грошей на монітор планується витратити небагато). Для професійної графіки, роботи з об’ємними документами, Вам знадобиться монітор з діагоналлю мінімум 19 дюймів, що підтримує максимальну роздільну здатність до 1600×1200.

Що ж стосується, рідкокристалічний або кінескопні монітор, то тут теж є свої «підводні камені». По-перше, вартість: моніторів різних типів при однакових розмірах сильно відрізняються в ціні. Тому іноді краще купити кінескопний монітор з великою діагоналлю, ніж маленький рідкокристалічний. По-друге, якість зображення: для РК-моніторів ще залишається відкритим питанням з часом реакції і кутом огляду. Великий час реакції не дозволить якісно відображати швидко рухомі об’єкти, наприклад в іграх або при перегляді фільмів. Недостатній кут огляду також накладає свої обмеження - робить неможливим перегляд під кутами близькими до 180 градусів. Але при цьому рідкокристалічні більш компактні, займають менше місця і, що важливо, реальний розмір екрану, тобто його видимої частини у таких моніторів відповідає дійсності. У той час як у екранів з електролучевою трубкою розмір зображення по діагоналі менше.

Підводячи підсумок, можна сказати, що для офісної роботи підходить 17-дюймовий рк-монітор, а для тих, хто робить наголос на комп’ютерну графіку більше підходить звичайний кінескопний з діагоналлю від 19.

Частота оновлення та дозвіл екрану

Частота оновлення та дозвіл екрана нерозривно пов’язані між собою. Часто в магазині робиться наголос на максимальну роздільну здатність монітора, не кажучи при цьому, що вона досягається при досить малій частоті. Мінімально допустима прийнята частота 85 Гц, а бажано навіть і всі 100 Гц. Інакше очі при роботі за монітором з меншою частотою будуть швидко втомлюватися. Велика роздільна здатність дозволяє відображати відповідно і більший обсяг інформації, але при цьому кожній об’єкт стає більш дрібним. І тут важливий такий чинник, як крок точки. Від цього параметра буде залежати якість зображення: чим менше буде його значення, тим вище рівень деталізації картинки. Особливість рідкокристалічних моніторів в тому, що на них добре відображається тільки одна стандартна роздільна здатність, яка не завжди зручна (наприклад, через занадто дрібний шрифт). При установці будь-якого іншого якість зображення може помітно погіршитися.

Зверніть увагу і на те, що необхідний дозвіл повинна буде підтримувати і відеокарта Вашого комп’ютера.

Антибликове покриття монітора

На антибликове покриття теж важливо звертати увагу при покупці монітора, тому як плоский екран ще не вирішує всієї проблеми. Дешеві покриття не зможуть належним чином захистити від сторонніх джерел світла, а дійсно якісні можна легко відрізнити по темно-фіолетовому відбитті.

Вирішуючи питання, який купити монітор, не забудьте про гарантію, тому що поломка можлива і від цього ніхто не застрахований. Термін гарантії може складати до трьох років, при цьому вона повинна буде правильно оформлена. Інакше коли Ви звернетеся з приводу ремонту монітора в сервісний центр, його можуть просто не прийняти. І ще одна приємна дрібниця - додаткові можливості з налагодження за допомогою екранного меню. Професійні монітори мають у своєму оснащенні більшу кількість налаштувань.

Вибір робити Вам, головне, щоб за монітором можна було відчувати себе комфортно.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player