Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Вугрі, прищі ТА ІНШІ ВОРОГИ ІДЕАЛЬНОЇ ШКІРИ

У підлітковому віці шкіра має тенденцію покриватися прищами і вуграми, але треба враховувати, що якщо у вас є ці проблеми, то вони можуть з’явитися знову в будь-якому віці. Від 80 до 100% підлітків в тій чи іншій мірі страждають від висипань на шкірі, і все більша кількість дорослих жінок також стикаються з цими проблемами через стреси, гормональних порушень різного характеру.

Причини висипань на шкірі Раніше вважали, що висипання на шкірі - прищі, вугрі - пов’язані з певними видами продуктів харчування або брудною шкірою. Сьогодні це відносять на рахунок жирної шкіри і психологічних факторів, таких, наприклад, як стрес. Останні дослідження показали, що причиною вугрів є накопичення кератогіаліна, бактерій і жирів в окремих волосяних фолікулах; найбільш уразливі великі фолікули, розташовані на обличчі, грудях і верхній частині спини. На це впливають і деякі інші можливі причини:

• спадковість - у багатьох випадках висипання на шкірі пов’язані зі спадковістю;

• гормональний фон - вважається, що надлишковий зміст будь-яких гормонів може бути причиною висипання прищів. Кожна людина має як жіночі, так і чоловічі гормони; у жінок це явище може бути пов’язане з менструальним циклом. Застосування протизаплідних таблеток також змінює гормональний рівень в організмі, і це може стати однією з причин. Крім того, стрес відбивається на рівні викиду адреналіну, що також може позначитися на стані шкіри;

• косметична продукція - заснована на жирах і закупорюючихся пор (комодегенічна). Знежирена продукція - найкращий засіб для шкіри, схильної до висипань. Людям із жирною шкірою вугруватою рекомендується застосовувати косметичні засоби тільки на знежиреної основі;

• вологість - сприяє появі подразнення на шкірі. Влітку це може виявлятися частіше, хоча деяким людям сонце підліковує шкіру.

Запалення сальних залоз У підлітковому віці швидко збільшується вміст гормонів у крові, а це інтенсифікує виділення сальними залозами більшої кількості шкірного жиру. Гормони можуть бути причиною надлишку кератину, що закупорює фолікулярні виходи, що виражається в типовому ураженні шкіри - вуграми. У дорослих людей вугрі можуть з’явитися з будь-якої з вищезгаданих причин. Вугрі (закритий вугор - з білою головкою; відкритий вугор - з чорною голівкою) утворюються коли згустки кератину і шкірного сала закупорюють волосяний фолікул.

Деякі вугрі можуть розвиватися в типові гнійничкові шкірні висипання. Такі прищі і папули утворюються з вугрів, коли стінка закупореної фолікули розривається, а померлі шкірні клітини, жир і бактерії потрапляють в дерму. Потім збільшується кількість білих кров’яних клітин, що перепиняють поширення інфекції в нижні шари шкіри. З’являється почервоніння шкіри, а білі кров’яні клітини, змішані з мертвими шкірними клітинами, жиром і бактеріями, що накопичуються в фолікулі, утворюючи гній. Потім на шкірі з’являється червоний прищик з жовтуватою головкою, званий папули. Не можна вичавлювати прищі, тому що бактерії можуть проникнути глибше в шкіру і може залишитися шрам. Якщо прищик не чіпати, білі кров’яні клітини поступово знищать живі бактерії.

Для успішної боротьби з прищами і вуграми потрібно пам’ятати про наступне:

- Ретельно очищайте шкіру двічі на день вранці і ввечері.

- Не видавлюйте і не расковирівайте прищі і вугри: можна занести інфекцію і отримати запалення.

- Не загоряйте занадто активно. Сонце та засмага у солярії можуть спровокувати серйозні захворювання, особливо в період статевого дозрівання.

- Пам’ятайте, що нікотин і алкоголь порушують обмін речовин в організмі і тим самим сприяють появі прищів.

- Стежте за харчуванням, більше бувайте на свіжому повітрі і висипайтеся.

- Не користуйтеся сумнівною косметикою і порадами подруг зверніться до професійного косметолога.

- Не припиняйте ні на день ретельний догляд за обличчям після того, як всі прищі зникнуть.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player