Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Видалення плям від вина, пива, ягід

Плями від вина та пива можуть бути вилучені протиранням сумішшю спирту (або 40-градусної горілки) з водою за допомогою губки або м’якої ганчірки.

Свіжі плями від червоного вина і ягід засипають стовченою кухонною сіллю, а потім промивають водою і перуть з милом. Плями від червоного вина можна також видалити гарячою водою, поливаючи нею забруднене місце.

Старі плями від червоного вина виводять денатурованим спиртом, потім прополіскують водою і перуть з милом.

Можна такі плями видалити, протерши їх ганчіркою, змоченою в гарячому молоці, а потім випрати, як звичайно. Є й інші засоби: розведений водою нашатирний спирт або перекис водню з нашатирним спиртом; денатурований спирт в суміші з 10-процентним розчином лимонної кислоти. Але ці препарати можна залишати на тканині не більше ніж на хвилину.

Плями від наливок промивають спочатку теплою водою, а потім лимонною кислотою.

Плями від лікеру виводять легким пранням. На кольоровій тканині таку пляму протирають денатурованим спиртом, а потім прополіскують водою. Сліди плям протирають лимонною кислотою.

Плями від пива видаляють розведеною в невеликій кількості води сумішшю високоякісного мила і пральної соди (2 частини мила і 1 частина соди). Використовують також суміш з 10 частин мила, двох частин скипидару і однієї частини нашатирного спирту.

Плями від пива на кольоровому шовку виводять бензином, після чого пропрасовують через два шари тканини теплою праскою.

Плями від пива на білої бавовняної тканині відразу ж натирають насиченим розчином кухонної солі і залишають, поки розчин не подіє. Потім прополіскують в холодній воді, перуть з милом і знову прополіскують.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player