Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Утеплення квартири

Ремонт квартири має на увазі під собою не тільки косметичні зміни, але підвищення її комфортності. Дизайн квартири дуже важливий, але є речі і важливіші, серед яких і та аксіома, що квартира повинна бути теплою. Заперечувати це твердження навряд чи хтось стане, і якщо ви хочете утеплити свою квартиру, то ми можемо дати вам кілька порад. Далеко не вся квартира потребує утеплення — ремонт ванної, Наприклад, від вас ніяких утеплювальних заходів не потребує.

Нагріти квартиру можна і за допомогою обігрівачів, і за рахунок теплої підлоги. Але сам термін «утеплення має на увазі під собою не встановлення додаткових обігріваючих елементів, а створення умов, за яких наявне тепло не буде йти з квартири крізь наявні щілини, оптимізацію роботи наявних обігрівальних приладів, і т. д. Плюс полягає в тому, що здійснити заходи в цьому напрямку досить легко і в тому випадку, якщо ви робите ремонт своїми руками.

Ще з дідівських часів у спадок нам залишилися де-не-які заходи з утеплення. Серед них і ті, що у віконні або дверні щілини заштовхують смужки мокрого паперу, а самі щілини зверху заклеюються. Мінус такого підходу в тому, то за зимовий період все це присохне до рам намертво, і навесні вам буде складно віддирати папір, та й може статися, що і раму доведеться перефарбувати. Природно, що такий захід навряд чи дозволить вікнам бути гідним елементом квартири і вже тим більше продовжувати дизайн кімнати. Є набагато більш приємні способи утеплення - наприклад, розплавлений парафін. Парафін розтоплюється на водяній бані, а потім за допомогою одноразового шприца впорскується в усі щілини. Щілини можна забити ватою або поролоном, а також використовуватися для цих цілей і тканину. Ці утеплювачі не жовтіють і від них потім легко позбутися.

Якщо у вас в квартирі стоять старі чавунні батареї, Ефективність яких помітно знизилася, то ви можете вжити заходів, що дозволяють батареям обігрівати приміщення з більшою потужністю. Для цього потрібно зняти з батареї стару фарбу, ретельно ошкурити батарею і пофарбувати її в темний колір. Темна гладка поверхня випромінює тепла на 5-10% більше, ніж світла і рельєфна. Можна ще зробити ось що: береться лист фанери, забарвлюється сріблястою фарбою або обклеюється сріблястою фольгою, і поміщається за батареєю. Цей захід дозволить вам не обігрівати даремно стіни, замість цього тепловідбивний екран буде направляти тепло на обігрів самого приміщення.

Але це все старі способи, самими ж просунутими способами утеплення на сьогоднішній день є використання спеціальних утеплювачів. Випускаються вони у вигляді букв, або. Перші дві використовуються для великих, а треті для маленьких щілин. Недоліком деяких видів утеплювачів є той факт, що клеїти їх можна тільки в умовах плюсової температури, тобто утеплятися потрібно заздалегідь. Служать такі профілі близько 5 років, приклеюються вони тільки з однієї сторони рами, є непомітними, міцними і дозволяють вільно відкривати-закривати вікна. Розрізняються ущільнювачі за формою, розміром, матеріалу. Ущільнювачі з ПВХ є морозостійкими, вони не деформуються і не кришаться. Гумові ущільнювачі більш зносостійкі. Якщо ви не можете визначитися з вибором ущільнювача, то беріть більш м’які, тому що такі ущільнювачі краще переносять деформацію. Можна також вибирати і між самоклеячимися і звичайними ущільнювачами. Перші набагато зручніше, але й справ, що відліпити від ущільнювача захисну плівку і приліпити її до вікна. Але тут потрібно бути обережніше з клеєм - якщо його термін придатності минув, то користі від такого утеплення не буде. Правильний клей потрібно купити і для самостійного наклеювання - кращим у цій справі вважається силіконовий герметик.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player