Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Скачати ремонт квартири (книга)

Хочете довести свою квартиру «до розуму», але не знаєте як робити Ремонт?. З цією книгою ви отримаєте нові знання, необхідні для ремонту та планування квартири.

Прочитавши цю книгу, ви навчитеся змішувати фарби, готувати клейові розчини для будь-яких поверхонь, фарбувати двері, вікна та стелі, клеїти шпалери, словом, все те, що повинен уміти справжній господар.

Наша книга в простій і доступній формі розповість вам про те, як правильно настелити паркет або обштукатурити стіну в залежності від ваших смаків та уподобань. Багато чого з того, що раніше здавалося вам складну науку забруднених вапном чарівників кисті і шпателя, стане для вас звичним, а багато чого зі звичного відкриє свої секрети.

Будь-який ремонт починається з підготовки всіх необхідних інструментів. Це потрібно перш за все для того, щоб він не розтягнувся на довгі місяці і не перетворився на спосіб життя. У нашій книзі дані характеристики основних матеріалів, необхідних для проведення ремонтних робіт, розповідається про прийоми їх обробки, інструменти, які для цього будуть потрібні.

Крім того, у цій книзі ми вам розповімо про те, як можна просту малогабаритну квартиру перетворити на справжні апартаменти. Для цього не потрібно буде ламати стіни і займатиме площу сусідів, набагато простіше розпланувати все так, щоб було місце і де відпочити, і де попрацювати. Ми запропонуємо вам декілька рекомендацій по стильовому облаштування вашої квартири. Вибравши зі всіх запропонованих нами стилів якийсь один, ви тільки вдома зможете повністю розслабитися, відпочити і набратися енергії на весь наступний день, яким би важким він не був.

Оздоблення і ремонт квартири відкривають нескінченні простори для тих, хто смів, мислить творчо й бажає додати особистому простору (будинку, окремій кімнаті, квартирі) неповторні виразні риси. Якщо ж ви недосвідчені в цьому питанні, вибирайте найбільш безпечний шлях. Почніть з нейтрального фону (білої стелі та стін, звичайної підлоги), експериментуйте з освітленням, кольором в обробці, перетворюйте те, що для вас легше всього змінити, не забуваючи про економічність і доцільність реформ.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player