Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Що зазвичай мається на увазі під проектуванням котеджу?

В результаті виконаних робіт з проектування котеджів замовник повинен отримати повний комплект робочих креслень, що включає в себе: архітектурний, конструкторський та інженерні розділи. Для деяких з проектів доступні тільки архітектурно-будівельні креслення (без інженерних розділів). Ескізні рішення, які не пройшли повного циклу проектування, звичайно окремо не пропонуються.

Залежно від обраного проекту складу документації може відрізнятися за ступенями деталізації та обсягами розділів, але незалежно від цього кожен проект повинен повністю відповідати встановленим законом вимогам і готовий для будівництва індивідуального житлового будинку.

Вивчаючи проекти по сайтах компаній, що виконують архітектурне проектування, Ви орієнтуйтеся на ескізи, створені художниками, щоб дати вам можливість уявити, як той чи інший будинок може виглядати побудованим на ландшафті. Також, необхідно ознайомитися з планами поверхів, які зазвичай розділяються кольорами на зони з різним призначенням. На відміну подання до журналів і на сайті, одержувана вами документація, являє собою робочі креслення, схеми, специфікації з цифрами, розмірами і позначками, виконаними у чорно-білому вигляді і призначеними для роботи з професійними будівельниками.

1. Архітектурний розділ

Включає: відомість креслень, загальні дані про проект і специфікації, плани поверхів, фасади, розрізи, план покрівлі, відомість віконних і дверних блоків.

ПЛАНИ ПОВЕРХІВ

На цих сторінках показані планування кожного з поверхів будинку. Тут зображені всі внутрішні приміщення, їх габаритні розміри і площі, позначені входи в будинок, розташування внутрішніх дверей, вікон, вентиляційних шахт і камінів з димоходами. Також за планами можна визначити товщину стін і перегородок, висоту поверху щодо нульової позначки (як правило, від рівня землі). Слід мати на увазі, що всі розміри зазначені по осях відповідних стін.

ФАСАДИ

Проектування котеджів створюються поздовжнім і поперечним розрізами. За ними легко визначити висоту приміщень на поверхах, величину заглиблення підвалу або цокольного поверху, кут нахилу скатів покрівлі в мансарді

2. Конструктивний розділ

Включає: загальні дані, схеми розташування елементів фундаментів, перекриттів, сходів, кроквяної конструкції, детальні креслення окремих вузлів, специфікації виробів і матеріалів.

Деталіровочні ПЛАНИ МОНТАЖУ

Такі креслення поелементно демонструють конструкції фундаментів, перекриттів, кроквяної системи, підлог і ін. Проектні роботи повинні включати в себе створення схеми розкладки бетонних блоків фундаментів, балок і плит перекриттів, ділянок монолітного бетонування з елементами армування та ін Найбільш складні вузли примикання конструктивних елементів один до одного і деталі показані окремо, на кресленнях зазначені основні розміри і прив’язки по осях.

3. Інженерні розділи (ВК, ЕО, ОВ) (якщо доступні)

Включає: загальні пояснення про розрахунки, схеми систем водопостачання і каналізації (ВК), електрообладнання (ЕО), опалення та вентиляції (ОВ), специфікації обладнання, виробів і матеріалів.

СХЕМИ СИСТЕМ ЖИТТЄЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

До складу документації по кожній з мереж входять плани поверхів із зазначенням розвідних трубопроводів холодного та гарячого водопостачання, побутової каналізації, опалення. В електричному проекті подано інформацію щодо розрахункової потужності будинку, про системи заземлення і блискавкозахисту, показані розводки силової та освітлювальної електромереж. Наведено аксонометричні схеми систем з зазначенням відміток висот, вказані місця розташування та підключення обладнання. Окремо дані пояснення до пристрою і розрахунками внутрішніх мереж, загальні вказівки з монтажу та підключення приладів і сантехнічного обладнання, специфікації виробів і матеріалів.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player