Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Що робити при непритомності

Непритомність виникає при раптовому порушенні притоку крові до головного мозку. Його причинами можуть бути падіння рівня цукру в крові, обумовлене недоїданням або порушенням дієти, сильне емоційне потрясіння, тривала нерухомість у стоячому положенні або різкий перехід з лежачого стану в стоячий. Необхідна консультація лікаря, Якщо непритомність сталася з людиною похилого віку, з хворим серцем, він пов’язаний з травмою або хворобою.

Ознаки: шкіра блідне, стає холодною і липкою. На тілі проступає піт. Можуть з’явитися порушення зору, відчуття сильного тепла, запаморочення, нудота, загальна слабкість.

Дійте в такий спосіб. Посадіть хворого, ослабте одяг на його шиї і нахиліть голову до колін. Також можна покласти потерпілого на спину, піднявши його ноги на 20-30 см. Якщо людина вже втратила свідомість, перш за все, перевірте дихання. Потім підніміть його ноги вище голови з метою збільшити приплив крові до голови.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player