Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Пісня на замовлення

Люди так улаштовані, що мають потребу в увазі з боку близьких і дуже люблять приймати й дарувати незвичайні подарунки. Ми вже писали про проект Fauxshow, що радує людей музичними поздоровленнями в стилі радіо-шоу. Схожий на нього канадський сервіс Tailored Music, але творці останнього наголошують на написанні й записі персонально адресованих пісень про любов. Тобто, якщо ваша любов вимагає серенаду, а свого таланта або часу недостатньо - те вам сюди.

На сайті Tailored Music вам буде запропоновано вибрати пісню (у наявності півтора десятка пісень різних жанрів) і її виконавця (на сьогодні 10 вокалістів). В онлайн-редакторі замовник самостійно вносить зміни в текст пісні (можна додати ім'я майбутнього слухача, замінивши те, що є «за замовчуванням»; додати згадування про відомі вам і адресатові пісні подіях, місцях). Після цього випливають оплата замовлення й студійний запис пісні. Через одну - два тижні замовник одержить звукові файли форматів wav ( CD-Якість) і mp3 (стислий файл малого розміру) з новим хітом найближчих днів, а може й місяців.

Ціна такої пісні на замовлення становить 200 - 300 доларів. За додаткову плату пропонується подарункова версія, що включає компакт-диск у стильній коробці й листівку з текстом пісні.

До послуг громадян, які не в ладах з поезією або готові заплатити за створення пісні «з нуля», є фахівці з написання пісень. Ексклюзивна серенада обійдеться вам у суму від однієї до п'яти тисяч доларів.

Приємно, що фірма досить упевнена як свій продукт, щоб гарантувати повернення грошей, якщо замовник буде незадоволений результатом.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player