Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Переваги вентильованих фасадів

Зовнішній вигляд будівлі - завершальний етап у будівництві, але він багато в чому впливає на сприйняття оточуючими вашої будови. Сучасний облицьований фасад будівлі привертає увагу й створює приємне враження про людину, що володіє ним. Тому все частіше фахівці в облицювання будівель і споруд стали використовувати вентильовані фасади.

У чому ж переваги вентильованих фасадів перед іншими матеріалами?

Профіль кріплення конструкції виконаний з алюмінію, що робить конструкцію легкою, але в той же час міцною. Це не тільки полегшує монтаж та проектування, але так само дозволяє реалізувати рішення дизайнерів, які неможливі при використанні інших матеріалів (частіше за все, із-за тяжкості конструкції).

Теплозбереження - одна з основних цінностей навісних фасадів з фібро цементних плит. Стіна захищена від змінного замерзання і відтавання.

Алюмінієвий профіль і фібро цементні плити практично не схильні до корозії, що немало важливо, тому що це дозволяє продовжити термін служби будівлі. У виробництві алюмінієвого профілю і фібро цементних плит використовуються екологічно чисті матеріали.

При установці вентильованого фасаду зовнішня несуча стіна будівлі не потребує попередньої спеціальної підготовки, і її не потрібно штукатурити.

Можливість додати будинку сучасний зовнішній вигляд і втілити найсміливіші Архитекторські проекти за рахунок товщини решетування і різноманіття колірної гами.

І нарешті, остання, але найбільш очевидна і важлива перевага вентильованих фасадів - це простота і дешевизна обслуговування. На відміну від традиційної, мокрої технології вентильований фасад з фібро цементних плит може бути просто помитим. Миючим розчином і водою. Після цього вентильований фасад набуває той же вигляд, що й відразу після будівництва.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player