Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Основні принципи системи антикризового керування

Система антикризового керування повинна відповідати наступним принципам.

8. Готовність керівництва підприємства до можливого порушення фінансової стабільності. Теорія антикризового фінансового керування виходить із того, що існуюча фінансова рівновага підприємства дуже хитливо.

9. Рання діагностика розвитку кризових явищ у фінансовій діяльності підприємства. З огляду на, що погроза банкрутства підприємства реалізує найвищий рівень катастрофічного ризику, вона повинна діагностуватися на самих ранніх стадіях для своєчасного використання можливостей її нейтралізації.

10.Бюджетування. Наявність системи бюджетування й планування діяльності, що дозволяє найбільше точно ідентифікувати й оцінювати відхилення фінансових показників діяльності підприємства.

11.Диференціація відхилень по ступені їхньої небезпеки для фінансового розвитку підприємства. Фінансовий менеджмент використовує в процесі діагностики банкрутства організації велика кількість різних індикаторів. Ці індикатори фіксують різні аспекти фінансової діяльності організації, характер яких з позиції генерування погрози банкрутства неоднозначний.

12.Класифікація зовнішніх факторів, що впливають на підприємство, і постійний моніторинг їхніх змін. Виявлення факторів, під впливом яких відбуваються зміни, що приводять до кризи.

13.Терміновість реагування на окремі кризові явища у фінансовому розвитку підприємства. Відповідно до теорії антикризового фінансового керування кожне кризове явище, що з'явилося, не тільки має тенденцію до розширення з кожним новим господарським циклом підприємства, але й породжує нові, супутні йому кризові фінансові явища.

14.Адекватність реагування підприємства на ступінь реальної погрози його фінансовій рівновазі. Використовувана система механізмів по нейтралізації погрози банкрутства пов'язана з фінансовими витратами або втратами, викликаними ськороченням обсягів операційної діяльності, а також припиненням реалізації інвестиційних проектів.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player