Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Оригінальне кільце зі змінними вкладишами

Це кільце відрізняється від звичайних ювелірних прикрас тим, що має спеціальну рамку, у яку можна вставляти різні елементи оформлення.

Наприклад, у цю рамку можна вставити невелику фотографію (наприклад, коханої людини або свійської тварини) і завжди носити це кільце на пальці, щохвилини любуючись цією фотографією. Також кільце можна використовувати як фото рамку, поставивши його на стіл перед собою.

Взагалі, у такого кільця дуже багато застосувань, якщо творчо підійти до його використання. Замість фотографії можна вставити різні речі - графікові на папері, дерев'яні пластини, металеві пластинки із графікою або шматочки тканини. Головне правильно підібрати твердість, розмір і товщину використовуваного матеріалу.

Кожний власник такого кільця буде унікальний і самобутній, і у випадку, якщо він захоче змінити свій стиль або образ, то може не міняти кільце, а всього лише поміняти вставку.

А заробити на такому кільці може кожної, хто знаком з хенд-мейдом, спочатку виготовивши кільце, а потім на виготовленні авторських вкладишів.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player