Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Організація клубу по пейнтболу

Поки, на жаль, ситуація з фінансами не дозволяє зайнятися мені цим видом бізнесу, але я вже твердо вирішив для себе - як тільки зберу необхідну суму, обов'язково займуся цим видом бізнесу. Тепер небагато докладніше про самий бізнес, про ті підводні камені, які я зумів позначити для себе, аналізуючи ситуацію на ринку послуг, і небагато фінансових питань, скоріше міркувань уголос, чим відповідей на поставлені питання.

Отже, що таке пейнтбольний клуб? Насамперед, це територія й устаткування. Давайте спробуємо прорахувати приблизну вартість його, визначивши саме необхідне, і те, без чого в принципі можна обійтися. З устаткуванням ситуація більш-менш ясна, і навіть є можливість заощадити, застосувавши на початку розвитку клубу більше дешеве встаткування, що використовує замість повітря або азоту вуглекислий газ (у такий спосіб можна заощадити до 30% коштів на встаткування), що дозволить, одержавши першу прибути, плавно перейти на більше дороге встаткування. Вірніше всього пі такому підході організовуватися навесні, купивши дешеві комплекти встаткування, і тоді вони прослужать вам більше напівроку, приносячись прибути. Головне - до того, як температура опуститься нижче плюс 10, встигнути перейти на більше дороге встаткування, тому що ефективність вуглекислотного встаткування різко падає при зниженні температури - вуглекислий газ перестає випаровуватися належним чином. Не буду навантажувати вас зайвими цифрами, всю інформацію з вартості встаткування для пейнтбола можна знайти в інтернеті.

Організацію полігона на цьому етапі прорахувати набагато складніше - для цього необхідно орендувати досить великий пустир у зручному місці, організувати загородження й перешкоди. Як ви розумієте, видатки на оренду сугубо індивідуальні для кожного пустиря, постарайтеся з декількох варіантів вибрати самий зручний, при цьому постарайтеся доглянути приміщення недалеко від полігона, щоб було місце, де зберігати встаткування. Украй бажаний власний автомобіль - устаткування не з легенів, один балон з вуглекислим газом важить більше 40 кг. Крім цього, вам знадобляться перешкоди - це можуть бути кузова старих автомобілів, кунги, всі великогабаритні предмети, які вдасться дістати - наприклад, можна використовувати автомобільні шини, склавши їх у стопки.

На закінчення - парочка думок по маркетингу. Насамперед, перший час гарний ігровий день буде приносити вам прибути порядку 10-15 тис. рублів, а надалі залежить від того, як ви будете розвивати бізнес. Гарним починанням буде спонсировать власну пейнтбольную команду, на перших етапах це буде вносити дух змагання - у ваших клієнтів з'явиться стимул тренуватися, розвивати ігрові навички (звичайно ж, на вашім полігоні, і природно, платно). Таким чином, крім комерційної вигоди ви вирішите питання охорони об'єкта й, може бути, хоча б у частини місцевої молоді з'явиться гідне заняття, батьки хлопців будуть вам вдячні за те, що хлопці не сидять по підвалах і не курять незрозуміло що, а зайняті улюбленою справою, проводять час на свіжому повітрі й розвиваються фізично. До речі, якщо ваша команда стане дійсно спаяним колективом, тобто реальна можливість брати участь у чемпіонатах Російської федерації пейнтбола.

Не забувайте, що ваш бізнес побудований на грі, азарті. Гарним рішенням буде установа призового фонду - допустимо, що виграла команда одержує ящик пива. Гарним рішенням буде випуск клубних карт, які будуть давати їхнім хазяям знижки, або можливість використовувати більше дороге встаткування за ту ж ціну.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player