Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Надувні атракціони, водні надувні ськутери

З настанням літньої жаркої погоди жителі міста намагаються якнайчастіше виїжджати на річку, загоряти, але це заняття дуже швидко набридає. І отоді самими затребуваними стають надувні водні атракціони. На річці, озері, на морському пляжі водні надувні атракціони доставляють величезну радість, як дітям, так і дорослим.

Для організації цієї Ідеї малого бізнесу вам буде потрібно придбати різні надувні водні атракціони. Розглянемо деякі водні надувні атракціони, які користуються найбільшим попитом.

Спочатку розглянемо надувний водний ськутер, що є одним з найпоширеніших водних атракціонів.

1. Дитячий надувний ськутер має електродвигун, за допомогою якого пересувається. Такий надувний ськутер дуже простий у керуванні, не вимагає спеціальних навичок і абсолютно безпечний. Ним можна користуватися дітям від п'яти років. Водний електроськутер може витримати вага до п'ятдесятьох кілограм. Також він компактний, його можна поміщати у звичайну спортивну сумку. Ціна дитячого надувного ськутера - від двісті доларів.

2. Надувний водний електроськутер для дітей і дорослих. Так само дозволяється користуватися дітям з п'яти років і дорослим. Такий надувний електроськутер витримує вага до дев'яносто кілограм. Управляти таким ськутером дуже просто. На кермі перебуває вимикач харчування, правою рукою здійснюється керування оборотами двигуна. У комплект входить електронасос, що харчується від того ж акумулятора, що заводить електродвигун. Зарядка акумулятора походить від мережного зарядного устрою. Час роботи від двох до трьох годин. Ціна електроськутера для дітей і дорослих - не менш чотирьохсот доларів.

Існують ще різні надувні водні атракціони:

1. Плаваюче крісло з мотором.

2. Надувний матрац із мотором.

3. Радиоуправляемий плаваюче підношення.

Залежно від ваших фінансових можливостей і середньої кількості людей, що перебувають на пляжі, ви купуєте потрібні надувні водні атракціони й організуєте пункт прокату. Відповідно ваш дохід буде прямо пропорційний кількості пропонованих вами водних розваг.

Для розміщення атракціонів на пляжі досить простого навісу. Час користування й оплата за послугу й установлюється на ваш розсуд.

Звичайно цей бізнес сезонний, але в літній сезон вкладені кошти окупаються дуже швидко. Попит на надувні водні атракціони влітку буде завжди, тому можете сміло брати на озброєння цей прибутковий бізнес.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player