Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Мультимединая система для автомобіля

Я є автором ідеї «Чорний ящик» для автомобіля». У ній розповідається про те, як можна використовувати можливості комп'ютера у власному автомобілі і як на цьому заробити гроші. Я постарався розвити цю ідею.

Вкраце, нагадаю втримування вищевказаної ідеї.

Збираємо спеціальний системний блок (протиударний, влаго - і пилезащищенний), установлюємо цей системний блок у багажник (під сидіння, в інші вільні ніші), модернизуем ланцюг харчування, для цього спеціальним образом приєднуємо UPS устрій до акумуляторної батареї автомобіля й одержуємо на виході струм 220У, якому можна використовувати не тільки для харчування системного блоку, але й для інших потреб (зарядка мобільного телефону звичайним мережним адаптаром, підключення переносного телевізора й т. п.). Оснащуємо системний блок вінчестером, CD-ROMом і т. п. по своєму бажанню. Докладніше ви можете прочитати в оригінальної ідеї.

У підсумку, у нас з'явився готовий головний устрій, що має всі мультимедійні можливості персонального комп'ютера! Вартістю не перевищуючої 200-300$. Вартість аналогічного заводського устрою, без монітора, з обмеженими можливостями (типу домашнього DVD-Плеера) становить від 500$ без акустики.

Але, у нас є сама головна перевага системи - звукова карта, вартість відмінної звукової плати для комп'ютера, що підтримує всі сучасні стандарти об'ємного звуку, що володіє чудовим шестиканальним звучанням (наприклад, SB Live!) від 500 рублів. Вартість же автомагнитоли з такими ж характеристиками перевалює за 300$.

Тому, устромляємо звукову карту в наш головний устрій, приєднуємо саубуфер + акустикові й... готове - у нас в автомобілі коштує акустична система 5.1 вартістю ледве вище 300$! Чергова перевага якої, програмна модернізація, комплектація й т. п. буде коштувати від 80 рублів (середня вартість CD диска з новими драйверами, кодеками й. т. п.) + розуміння всіх можливих кодеков і форматів від OGG і MP3 до WMA і WAV.

Сама головна модифікація минулої ідеї - обов'язкова установка монітора. Без нього, як ви розумієте, буде неможливо перемикатися між плеерами, музичними файлами й, взагалі, управляти системою.

У цей час у продажі існуємо величезна кількість автомобільних моніторів, від простих TFT до Жк-Моніторів (вартість колеблится від 100 до 10 000$). Вибираємо простий, компактний (без зайвих изисков) монітор (у середньому за 200$) і устаналиваем його в машину. Можна купити звичайний маленький Жк-Монітор. Принцип установки не настільки существенен - монітор можна встановити на передню торпедо (завдяки своїм мініатюрним розмірам), також його можна вмонтувати в штатне місце магнітоли (для це прийде пожертвувати частиною панелі й використовувати декоративні накладки на шви, що вийшли). Загалом, місце установки монітора залежить від можливостей вашого автомобіля.

Приєднуємо монітор до нашого системного блоку, підключаємо акустикові, проводимо систему електроживлення (продумайте гарну изоляюцию, тому що струм збільшився з 12 до 220У), виводимо клавіатуру, мишу (можна джойстик, тойчпад, трекбол і т. п.) у салон.

От у принципі - у нас вийшла повноцінна автомобільна мультимедійна система, що працює під керуванням ОС Windows.

Переваги системи: перегляд всіх можливих стандартів відеоформатів (Div, mpeg, DVD і т. д.), прослуховування всіх можливих стандартів аудиоформатов (MP3, WMA, OGG, WAV і т. п.), програмна модернізація системи, дешеві комп'ютерні комплектуючі (висока доступність), якісний звук, можливість комп'ютерних ігор, великі можливості побудови власних систем на подібній архітектурі й багато чого-багато чого іншого! (Переваги комп'ютера перед магнітолою, DVD-Плеером, телевізором може назвати кожний).

Собівартість даної системи:

Системний блок (з маніпуляторами, установкою, UPS і звуковою картою) - від 250$

Штатна автомобільна акустика (із саубуфером) - від 200$

Монітор - від 200$

Разом: від 650$

Підрахуємо вартість заводської мультимедійної системи:

Головний устрій - від 500$ (ціна залежить від можливостей устрою, чим вище можливості, тим вище вартість, не всі устрої можуть програвати весь спектр відео-, аудиоформатов).

Монітор - від 200$

Штатна автомобільна акустика (із саубуфером) - від 200$

Монтаж фахівцями - від 200$

Разом: від 1100$

У два рази дорожче нашої системи + низька можливість модернізації й швидке старіння у зв'язку з виходом нових відео-, аудиоформатов.

Переваги комп'ютера в якості мультимедійної автомобільної системи - очевидні. А низька вартість установки й комплектуючих (плюс можливість гнучкого настроювання системи під потреби кожного клієнта) максимально розширює коло споживачів - від власника вітчизняного автомобіля, до власника престижної іномарки.

Попит на такого роду системи гарантований. Хто відмовиться від того, щоб його автомобіль був індивідуальним і відповідав сучасним вимогам розваг. А доступність комплектуючих і старих (умовно-старих) комп'ютерів - максимальна в будь-якому місті РФ.

Відсутність конкуренції в даній області дозволить Вам максимально швидко заробити грошей, дійсно своїми власними чинностями й умінням!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player