Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Модні сорочки. Одяг для велосипедистів

Модні сорочки є об'єктами підвищеного попиту представників сильної статі не тільки в нашій країні, але й в усьому світі. Звичайно ж, при відкритті власного бізнесу дуже важливо запропонувати потенційним споживачам оригінальну ідею, новинку. Саме такою ідеєю є стильна, практична й у той же час оригінальний одяг для велосипедистів. На жаль, у нашій країні велосипеди не є настільки популярним видом транспорту, як в інших країнах миру, але кількість велосипедистів все-таки збільшується.

Модні сорочки. Одяг для велосипедистів.

Модні сорочки для велосипедистів, які зараз активно продаються в країнах Європи, досить популярні. Зокрема одяг для велосипедистів, розроблена британськими дизайнерами, дозволяє переміщатися на велосипеді на роботу й з роботи, причому стиль цього одягу не вимагає перевдягання в офісі.

Модні сорочки для офісних співробітників, які добираються на роботу на велосипедах, розробляють кілька європейських компаній. Найбільшим попитом на сьогоднішній день користуються сорочки Margaret Howell plus Sam Hecht shirt. Зовні ця сорочка практично нічим не відрізняється від звичайних за винятком двох кишень, розташованих на спині велосипедиста, які заміняють велорюкзак. Єдиним недоліком є поки що ціна, що становить більше двохсот фунтів.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player