Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Млинчики

Незважаючи на необхідність стежити за фігурою, дієти й розмови про шкоду борошняного, всі його люблять. І всі купують. З огляду на це, годувати населення смачними, здобними, гарячими млинчиками й пончиками - ще одна відмінна ідея для фаст-фуд. Тим більше, що нашій людині все це навіть ближче, ніж заморський хот-дог. А якщо ще й готується все в спеціальних автоматах, де пончики й чебуреки плавають у маслі, млинці підрум'янюються прямо на очах, а аромат свіжого тесту розноситься по всій вулиці - черга з аматорів борошняного вам забезпечена.

Випічка млинців - найдешевший варіант організації стаціонарної крапки швидкого харчування. Апарат для готування млинців можна придбати за 100-300 USD. А вуж виготовити... Адже це просто один або два нагрівальних диски, на які наливається рідке тісто.

ДО РЕЧІ, за допомогою цього апарата можна приготувати не тільки млинчики. З таким же успіхом його можна використовувати для готування омлетів, тостів, відбивних і т. п.

Якщо ви збираєтеся зайнятися випічкою, те, відповідно до законодавства, ваше приміщення повинне бути обладнане витяжною вентиляцією й мийкою із проточною водою.

У цьому бізнесі найвищий показник рентабельності продукції. Вартість тесту й начинки на один млинець - менше 2 центів, причому наявність і вид начинки не дуже істотно впливають на цю цифру. Середня ринкова вартість млинця без начинки - не менше 20 центів, млинці з різними

Наповнювачами можуть

Коштувати від 30 до 50 центів.

Вид діяльності: Тобто націнка становить

Літнє кафе тисячі відсотків! При

Стартовий капітал: середньому продажу 200

Мінімальний варіант : 700 USD млинців (різної вартості й

Максимальний варіант: 3000 USD

Прибуток до сплати податків: до 4500 USD

Строк окупності проекту: 2-3 місяці

Мінімальна кількість працівників: 3

Коло клієнтів: самий широкий

С різними начинками) у день, щоденний валовий дохід складе близько 80 USD USD, а прибуток до сплати податків - до 2000 USD на місяць. Витрати на початок бізнесу окупаються, таким чином, протягом декількох тижнів активної роботи!

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player