Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Медичний сервіс швидкого медобслуговування

У США, давно розвинений так званий швидкий медичний сервіс. Час - гроші. На заході взагалі люди цінують час, вони всі роблять на ходу. І така послуга, як швидкий медичний сервіс, прижилася там так само, як і швидке харчування.

А чому б і в нас не відкрити швидкий <strong>Медичний сервіс</strong>? Адже в очманілому темпі життя, у більших містах, люди найчастіше витрачають багато часу, щоб пройти обстеження в лікаря, стаціонарних клініках, занедужавши, елементарною застудою.

Звичайно, потрібно відповідна ліцензія й утворення. Тому якщо ви самі не медик, то вам доведеться найняти, на роботу такої людини.

Вам потрібно буде орендувати кіоск. Такий медичний сервіс краще розмістити на багатолюдних вулицях, тому орендувати кіоск треба саме на таких місцях. Звичайно, потрібно скласти перелік послуг, орієнтуватися на нескладні захворювання й виписувати відповідні рецепти.

Прибуток залежить від багатьох факторів, тому, сказати, наперед по цьому питанню нічого не можна. Але яке - що прорахувати можна. На приклад у США, така послуга прискореного прийому хворого, коштує 50 доларів (у стаціонарній клініці - 100 доларів), та й потрібно враховувати зекономлений час, для хворого, що є не другорядним.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player