Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Любовні серенади на замовлення

38-літній Алекс виріс у місті Пибади. Його батько був музикантом і любив джаз і класичне фортепіано. Його мати теж грала на цьому інструменті. За словами Алекса, «коли вона співає, її голос звучить як Эдит Банкер».

В університеті Пибади Алекс грав на гітарі й співав у групі Obsession. Після випуску він поміняв кілька команд, один час навіть співав і грав госпелы, а потім приєднався до групи Entrain, джемовой команді, основу якої становили музиканти з Martha's Vineyard. Але всьому колись настає кінець. Кілька років назад Алекс покинув групу, переїхав в Уотертаун і заснував власну компанію, Custom Love Songs. Він дає рекламу в таких виданнях, як Wedding Style, Avenue, а також журналі Robb Report, присвяченому елітному стилю життя.

«Не вдається наділити свою любов у гарні слова? Ви ніколи не замислювалися про те, щоб наділити її в музику?» - саме цей рекламний слоган привернув увагу багатого громадянина Саудівської Аравії. Він замовив пісню, текст якої повинен був містити пропозицію руки й серця його коханої. У результаті була написана композиція «Reemi», у якій розповідається історія любові чоловіка до жінки, що він колись зустрів у кафі. Пісня починається наступними словами:

<i>З тобою ми зустрілися в кафі ненавмисно,

Один одному слова не сказали ми випадкового,

Але я глянув у твої прекрасні очі,

І в моєму серці ти залишилася назавжди.</i>

«Так, вона вийшла за нього», - підсумував Алекс.

Потім було замовлення на пісню до ювілею. Нейл Ауричио із Принстона, штат Нью^-Джерсі, консультант із питань нерухомості й інвестор, замовив підготовку романтичного вечора до п'ятирічного ювілею весілля. «Я подумав: як я можу виразити мою любов до неї? Я, звичайно, можу подарувати їй що завгодно, але це однаково буде не те. Може бути я один з десяти мільйонів, якому вдасться скласти гарну пісню?» - розповідає Ауричио.

Єдиною проблемою було те, що він не вмів не співати, не складати пісні. І отут за справу узявся Брайан Алекс. Замовник і клієнт годинниками висіли на телефоні, обговорюючи всі можливі деталі, після чого Алекс вислав Нейлу чорновий варіант пісні. Ауричио він сподобався, але він хотів зробити кінець пісні в стилі команди «Smoking Robinson». Нарешті, пісня за назвою «Найкращий у світі подарунок» була закінчена.

Нейл із дружиною збиралася провести вихідні в отеленні в Ричмонде. Ювілейна вечеря відбувалася в окремій кімнаті, прикрашеної величезною кількістю троянд. Після вечері Нейл поставив у програвач диск, і зазвучала пісня, що описує їхній роман. У пісню ввійшла й молитва про чоловіка, адже обоє минулого глибоко віруючими християнами: «Боже, дякую тобі за найкрасивіший подарунок, на який я коли-або сподівався».

Після того, як пісня пролунала кілька разів, Ауричио піднявся із прослезившейся дружиною в номер, у якому горіли 100 свіч, і всюди були розкидані пелюстки троянд. На ліжку лежали шоколадні цукерки, а в джакузи закоханих чекало шампанське. Там же їх чекав і Брайан Алекс, що виконував свою пісню.

«Я плакала три дні підряд, - зізнається Ліза Ауричио. - Брайан був дзеркалом душі мого чоловіка. І я почула те, що діялося в нього в серце, ті речі, які я, може бути, ніколи б не почула. Новий автомобіль або діамант мерхнуть у порівнянні з таким подарунком».

Джерело - Uncommon Business Blog

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player