Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Косметичні процедури. Рибний пилинг

Риба без сумнівів корисна для організму. Але крім її використання як їжа, вона може з успіхом застосовуватися й у косметології. Так, останнім часом все більшу популярність знаходять такі незвичайні косметичні процедури, як рибний пилинг, манікюр, а також педикюр.

Такі косметичні процедури проводяться за допомогою риб Гарра руфа, а точніше, ними самими. Справа в тому, що ці рибки крім планктонів можуть харчуватися й ороговілими клітками шкіри людей. Саме цією особливістю не преминули скористатися численні косметологічні й спа салони.

Рибний пилинг відбувається в такий спосіб: клієнт занурює ноги або руки в басейн, наповнений теплою водою й кишащий рибами Гарра руфа. Рибки накидаються на «жертву» і поїдають ороговілі й омертвілі клітки шкіри. Крім того, у ході процедури рибний пилинг, риби виробляють особливий фермент, що здатний сповільнювати розподіл кліток. Завдяки цьому послу рибного пилинга, що ороговів верству шкіри з'являється набагато повільніше.

Такі косметичні процедури коштують досить дорого. Одна процедура обходиться клієнтові в 500 євро. При цьому зростаюча популярність послуги свідчить про те, що бізнес на настільки оригінальній ідеї може бути дуже успішним і прибутковим.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player