Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Королівство Ірландія. Нерухомість в Ірландії

Королівство Ірландія вважається однієї з найбільш популярних країн Європи серед російських підприємців і інвесторів. Особливо актуально тут створювати свій бізнес у сфері нерухомості. Нерухомість в Ірландії коштує недешево, причому темпи росту цін на житло в цій країні просто вражають. Досить часто житлові й комерційні будинки й приміщення в Ірландії продаються з аукціону. Це дозволяє власникам нерухомого майна одержати суму, що на 20 - 80% буде перевищувати споконвічно оцінену вартість будинку.

Королівство Ірландія активно сприяє розвитку підприємницької діяльності. Нерухомість в Ірландії найкраще здобувати й продавати через риэлтерские фірми, причому, як правило, продавець повинен оплачувати послуги компанії. У невеликих ірландських містах риэлторам оплачується 2 - 3%, а у великих - до 2% від загальної суми угоди.

Королівство Ірландія надає також можливість іпотеки, пропонуючи позичальникам від 3 до 5% річних. Крім того, у цій країні існує перелік податкових схем, які стосуються як жилою, так і комерційної нерухомості. Що стосується бізнесу в Ірландії, найбільше вигідно сьогодні відкривати в Ірландії оригінальні, незвичайні паби. При цьому варто пам'ятати, що вартість пабу буде перевищувати вартість звичайного будинку практично у два рази.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player