Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Копії картин відомих художників, індивідуальні копії картин – Бізнес ідея

Копії картин відомих художників, індивідуальні копії картин - ідея незвичайних подарунків. Помнете дев'яності роки минулого сторіччя? У той час сталі з'являтися, так звані «нові росіяни». Їх досить легко було відрізнити від усіх - по золотих прикрасах, стільниковому телефону в руках і наверненому автомобілі. Вони й увели моду на розкіш.

У наш час, звичайно ж, такої показухи немає. Однак, багато хто «замашки» тих «нових росіян» присутні й зараз у багатих і забезпечених. Особливо смак і тяга до всього незвичайного.

Ідея виникла в мене, коли я подивився картини одного художника, що робить копії картин відомих художників (типу Шишкіна з його ведмедиками в лісі), але при цьому вносить у ці картини щось сучасне, наприклад додає джип.

Суть самої ідеї полягає в тім, що якщо використовувати картини відомих художників і на замовлення створювати з них копії картин з елементами, властивими тільки тому, хто замовив цю роботу. Приміром, зображувати автомобіль замовника, його самого, його друзів, рідних і т. п. Такі копії картин відомих художників можуть стати оригінальним подарунком.

У багатьох заможних людей є подібні копії картин, що говорить про наявність попиту на такі добутки. Ціна індивідуальної копії картин дуже висока, тому що це ексклюзивна робота в одному екземплярі.

Для початку вам досить знайти одного замовника копії картин. У випадку якщо Ви не вмієте малювати, необхідно знайти художника, ваше завдання шукати замовників, а художника писати копії картин відомих художників. Щоб знайти художника, досить вийти на найближчу центральну вулицю.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player