Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Колекторський бізнес: збір боргів, робота з боржниками

Якийсь час назад російський ринок захлиснув справжній бум кредитування. Але, на жаль, далеко не всі боржники є сумлінними. Тому одним із самих затребуваних занять, сьогодні є колекторський бізнес.

Для того щоб організувати колекторський бізнес немає необхідності в більших капіталовкладеннях. Всі що потрібно - це невеликий офіс із меблями, оргтехнікою й телефоном, а також транспортний засіб для виїздів до боржників.

Дохід колекторських фірм формується за рахунок виплати певного відсотка від суми погашених боргів. Його розмір може перебувати в межах від 10 до 50% і залежить від строку заборгованості, боржника й регіону.

Колекторський бізнес включає проведення наступних заходів:

- пошук замовників, які погодяться довірити збір боргів зі своїх проблемних позичальників;

- безпосередня робота з боржниками;

- сортування боргів по строках прострочення платежів;

- проведення роз'яснювальної роботи з родичами боржника, відправлення повідомлення про небажання повертати борги на роботу та ін.

- судовий розгляд.

Штат великої колекторської компанії включає керівника, бухгалтера, кур'єра, службу виїзду, юридичний відділ, фахівців з виконавчого виробництва, а також свій call - центр.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player