Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Кімната релаксації

Університет здоров'я й людських наук з Хертфошира створив унікальний винахід при емоційному розладі кімната релаксації, що є справжньою панацеєю для сучасної людини, що страждає від стресів, депресій, а також переживань, пов'язаних з економічною кризою. Сеанс у кімнаті релаксації може знадобитися й студентові перед іспитом і бізнесменові, якому має бути скорочувати працівників і цих працівників, що остались без роботи.

Кімната релаксації пофарбована в зелені й сині кольори, у ній завжди стійкий аромат лаванди й звучать приглушені звуки дикої природи. Досить 15 мінут провести в цій кімнаті, щоб м'яко зняти емоційний розлад і забрати тривожність і негативні емоції.

Співробітники університету вперше з'єднали разом в одній кімнаті всі антистресові компоненти, а раніше кожний з них застосовувався окремо. Таким чином, кімната релаксації справжній антистресовий оазис для сучасних міських жителів при боротьбі з емоційним розладом.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player