Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Кафе сад на даху

Незвичайний бізнес завжди привертає увагу споживачів. Яскравим прикладом може стати така ідея, як Сад на даху. Зелена рослинність на будинках не тільки перетворить місто, але й буде служити на благо екології.

Міському навколишньому середовищу сьогодні властиві сірість і рідко мигтючі парки з невеликими аллейками. Завдяки розвитку нового напрямку в бізнесі, місто просто розцвіте й задихає чистим киснем. Крім саду, можна організувати ще й Кафе на даху. Подібна ідея повинна мати приголомшуючий успіх у жителів Вашого міста. Адже хто відмовиться від прогулянки й романтичного побачення в «піднебесся»?

Рослинний покрив на дах розстеляється легко, як газон. Потім потрібно буде висадити туди саджанці. Щоб вільно розмістити й кафі, і сад на даху, потрібно вибирати об'ємні по площі будинку. У крайньому випадку, можна з'єднати дахи, що сусідять, будинків за допомогою гарного й надійного мосту-переходу.

Оформляючи сад на даху, не забудьте про скульптури, мініатюрні фонтани. Для відпочиваючих на аллейках доцільно розмістити крамнички й альтанки. Якщо ж у Ваші плани входить і кафі на даху, то варто подбати про комунікації, оскільки для готування їжі потрібно буде створити повноцінні умови. Інакше санстанція не дасть Вам відповідного дозволу.

Закінчивши з оформленням і документацією, можна давати оголошення. На рекламу грошей краще не жалувати - вони окупляться швидше, ніж Ви думаєте. Вхідний квиток для прогулянки по незвичайному саду оціните в 3-5 доларів. Для бажаючих пообідати в кафі на даху вхід можна зробити безкоштовним.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player