Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Індивідуальне селянське фермерське господарство, створення фермерського господарства

У період світової кризи, усе актуальніше стає тема організації індивідуальне селянське фермерське господарство. Село - це не пахана нива, що дає величезні можливості на створення фермерського господарства тому, хто не боїться роботи й готові присвятити своє життя розвитку селянського фермерського господарства.

Землі Росії, останнім часом, простоюють через відсутність бажання або можливостей у потенційних хазяїв. Залежно від ступеня запустіння, далекості від міст і околоземельной інфраструктури, земля продається від 50 000 до 500 000 рублів за один гектар. І кожне, стабільно працююче індивідуальне селянське фермерське господарство, останнім часом, активно скуповує землю. Криза не вічна, і після рецесії економіки можна буде розширювати свої виробничі потужності, а для цього потрібна додаткова територія.

Створення фермерського господарства - складна й відповідальна справа. Необхідно ретельно продумати кожний дріб'язок. Вівчарство дозволить діставати прибуток не тільки з м'яса, але й з вовни, птахівництво - це м'ясо і яйця, свинарство - м'ясо й сало, а велика рогата худоба й кози - це м'ясо й молоко, а так само, молочні продукти. Далі, багато чого буде залежати від того, чи буде Селянське фермерське господарство самостійне обробляти м'ясо або молоко, або віддавати продукцію на переробні підприємства. Економічно вигідніше переробляти самостійно, але буде потрібно спеціальне устаткування.

Якщо для початку взяти 30 молодих поросят, то за 4 місяці вони будуть готові до переробки. Але для цього буде потрібно 120 000 на закупівлю молодняку, близько 40 000 на зарплату співробітникові, що буде годувати, і доглядати за свинями, плюс, видатки на харчові добавки, паливо для автомобіля, яким будуть доставлятися харчові відходи з найближчих їдалень. Через 4 місяці селянське фермерське господарство може реалізувати дорослих свиней і одержати за них, мінімум 180 000 рублів. Розмір прибутку буде прямо залежати від кількості вирощуваних свиней.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player