Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Форми антикризового керування підприємством

Форми антикризового керування розрізняються залежно від стадій кризового розвитку підприємства.

1. Антикризове керування в період стабільного розвитку, що є інструментом поточного керування.

Ціль даної форми керування – моніторинг і аналіз відхилень від наміченого розвитку підприємства, рання

ідентифікація можливості виникнення кризових ситуацій, а також аналіз

факторів, що впливають на підприємство.

Антикризові методи, використовувані керівництвом підприємства на даному етапі, будуть спрямовані на підвищення стабільності підприємства й ефективності його роботи. Їх можна умовно розділити на дві частини:

- методи, використовувані для підвищення ефективності виробництва й реалізації продукції, а також керування підприємством;

- методи діагностики стану підприємства й аналізу відхилень.

5. Керування в період нестабільності виробництва Охоплює керування підприємством в умовно стабільному й нестабільному стані. Якщо перший тип керування характеризується невеликим спадом виробництва, падінням прибутковості, то другий тип - керуванням в умовах збитковості. Основна мета антикризового керування на даному етапі - повернення підприємства до стабільного стану. Керівництво використовує методи фінансової стабілізації, зменшення витрат, методи по стимулюванню персоналу підприємства.

6. Керування в період кризового стану – керування підприємством в умовах неплатоспроможності. Це є основною відмінністю від керування в період нестабільності. Основна мета (якщо це необхідно й можливо) - не допустити банкрутства. На даному етапі можуть бути використані такі методи, як реструктуризація або досудебная санація.

7. Керування в умовах процедур банкрутства Є, по суті, виконанням процедур банкрутства й проводиться призначуваним (зовнішнім або конкурсним) керуючим. Основна особливість антикризового керування проявляється в можливості, використовуючи методи антикризового керування, не стільки нормалізувати сформовану кризову ситуацію, ськільки додати підприємству імпульс до подальшого розвитку.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player