Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Дизайн саду

Яким може бути сад? Він може бути зовсім невеликим і містити лише декілька найменувань рослин, або, навпаки, дуже великим, з сотнями видів рослин, багатою ландшафтною архітектурою і унікальним дизайном.

Часи, коли сади створювалися винятково для вирощування плодів, практично пішли в минуле. Сьогодні все більше створюються декоративні сади, де людина відпочиває, милуючись красою свого живого творіння, а в такому саду першочергове вже - Дизайн. Звичайно, сад може успішно поєднувати в собі і декоративні елементи, і утилітарний підхід. У цьому випадку головне, щоб ці обидві його завдання гармонійно поєднувалися в ідеї, що об’єднує сад.

Дизайн саду - Не просто спеціальний вид діяльності, метою якого є перетворення місцевості, а мистецтво, що формувалися століттями, що має глибоку теоретичну основу, втілене в безлічі геніальних прикладів чудових садів і парків різних часів, народів і стилів.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player