Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Державне регулювання ринку цінних паперів

Державне регулювання ринку цінних паперів здійснюється шляхом:

· установлення обов'язкових вимог до діяльності емітентів, професійних учасників РЦБ і її стандартів.

· реєстрація випуськів емісійних цінних паперів і проспектів емісії й контролю за дотриманням емітентами умов і зобов'язань.

· ліцензування всіх видів професійної діяльності на ринку цінних паперів

· створення системи захисту прав власників і контролю за дотриманням їхніх прав емітентами

· заборона й припинення діяльності осіб, що здійснюють підприємницьку діяльності без ліцензії на ринку цінних паперів

· установлення граничних обсягів емісії державних і муніципальних цінних паперів

До органів державного регулювання ринку цінних паперів у Росії ставляться: Федеральна комісія з ринку цінних паперів (ФКЦБ Росії), Міністерство фінансів РФ, Центральний банк РФ, Міністерство майнових відносин РФ, Міністерство РФ по антимонопольній політиці й підтримці підприємництва, Міністерство РФ по податках і зборам, Міністерство юстиції РФ, Федеральний орган по нагляду за діяльністю страхових організацій.

Регулювання ринку цінних паперів - це впорядкування діяльності на ньому всіх його учасників і операцій між ними з боку організацій, уповноваженим суспільством на ці дії. Регулювання РЦБ здійснюється органами або організаціями, уповноваженими а виконання функцій регулювання.

Система державного ринку включає державні й інші нормативні акти; державні органи регулювання й контролю.

Російський ринок цінних паперів регулюється цивільним правом за допомогою сукупності загальнообов'язкових правових актів, видаваних органами державної влади у встановленій формі з дотриманням певної процедури - законодавства РФ.

Акти цивільного законодавства утворять ієрархічну систему. НА верхньому рівні перебуває Конституція РФ. Інші акти законодавства не повинні їй суперечити. Цивільне законодавство віднесене до ведення федеральних органів державної влади, тобто у своїй основі єдино на всій території РФ.

Цивільне законодавство має як фундамент Цивільний Кодекс, у якому описані основні поняття і їхні взаємини, інші закони й інші правові акти регулюючі цивільні правові відносини, не повинні йому суперечити.

Наступний рівень становлять закони РФ (ФЗ «Про ринок цінних паперів», ФЗ «Про акціонерні товариства» і ін.). Конституція, кодекси й закони ставляться до законодавчих актів. Однак законодавство ними не обмежується: існує безліч інших актів законодавства або підзаконних актів.

Тренд - Це тенденція, що ськладається протягом тривалого часу в економіці або в який - те іншій сфері, у якій зберігається стабільна ситуація.

Both comments and pings are currently closed.

Comments are closed.

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player