Социальный проект Сreditsvit.com.ua предлагает ознакомиться с бесплатными идея для своего дела.
От партнеров

Реклама

Открытие своего дела

Готовий бізнес план картинг клубу

У Росію прийшла мода на дорогі розваги, і число їхній рік у рік збільшується. За прогнозами, у найближчі п'ять років варто очікувати ріст інтересу до картингу.
У нашій країні картинг як спорт перестав існувати приблизно наприкінці 70-х, відродившись лише два роки тому завдяки жвавому інтересу співвітчизників до "Формули-1". Зараз у Москві діє біля десятка часток картодромов [...]

Готовий бізнес план кур'єрської пошти, кур'єрських перевезень

Кур'єрські перевезення - бізнес, що розвивається в останні роки, доставки кореспонденції або товарів у короткий термін - «від дверей до дверей» або від дверей замовника до міста призначення.
Найбільше сприяє росту попиту на кур'єрські послуги в Москві розвиток « ганьби-тека». Є кур'єрські служби, які спеціалізуються тільки на доставці товарів вітчизняних Інтернет-Магазинів (приміром, «Скороход», обсуживающий магазини холдингу [...]

Збройовий магазин у деталях

Інвестиції - від 100 тисяч доларів при вже наявному приміщенні. Основні витрати - зміцнення «обороноздатності» аж до серйозної перебудови (до 30 тисяч доларів), оформлення приміщення й закупівля стартової партії товару (залежить від кредитоспроможності).

Ходові асортименти

Основний прибуток за рахунок високих оборотів дає нині торгівля боєприпасами й коштами самооборони. Тим часом дорога мисливська зброя, що продається далеко не щодня, є важливої имиджевой складового магазина. Переважно ж прилавки наших збройових магазинів прикрашені гвинтівками й дробовиками вітчизняного виробництва, що помітно обганяють всіх закордонних конкурентів по співвідношенню «ціна/якість».

Готовий бізнес план збройового магазина

Фантастична прибутковість нелегальної торгівлі зброєю давно стала притчею в язицех. Але чи можна заробити законослухняному «зброяру»? Можливість є. Рентабельність цього бізнесу, за різними оцінками, досягає 30-40%, він цілком стабільний, при цьому ринок щорічно приростає, як мінімум, на 5%. По сьогоднішніх мірках - цілком достатньо, щоб говорити про перспективи.

Бізнес план агентства по перекладу

Крім того очевидного факту, що проблеми взаєморозуміння між різними народами в доступному для огляду майбутньому нікуди не дінуться, привабливість цього бізнесу ґрунтується ще й на його доступності й низкою затратности. Перекладацькі бюро - завжди малий бізнес, вхідний квиток туди коштує не занадто дорого.

Автотюнинг – диски світні в темряві

Недавно я прийшов до думки, що заробити гроші простіше всього, якщо вивести на ринок унікальний товар або послугу. Але це лише перша половина справи. Друга половина - це готова мережа куди можна збувати товар. І кілька місяців назад я зайнявся пошуком цього самого ноу-хау й мережі збуту.

Бізнес план детективного агентства

Приватним детективам у нас у країні дозволено не більш, ніж іншим смертним. За законом, весь їхній нехитрий інструментарій - це усні опитування громадян, вивчення документів, зовнішній огляд і фотозйомка об'єктів. Але, виявляється, і цим можна заробити.

Готовий бізнес план тенісного корту

Хоча мода на спорт схильна мінятися так само, як і на все інше, теніс дотепер залишається одним з масових видів спорту. Займатися ним не тільки приємно, але й престижно: сьогодні він символізує успіх і відзначає власника ракетки «знаком якості». Крім усього іншого, це непогане вкладення капіталу: люди, радеющие за здоровий спосіб життя, сьогодні множаться в [...]

Информационный портал «Свой бизнес» | Как открыть свой бизнес Young. Описание открытия сотен видов бизнеса. | Статьи партнёров
Get Adobe Flash player